Magda – manager

Miałam przyjemność pracować coachingowo z Dominiką nad tematami zawodowymi. Firma była w dość trudnej sytuacji, a ja pracowałam w niej wiele lat i miałam wrażenie, że nie mam szans ani na rozwój tu gdzie byłam, ani na rynku pracy.

Dominika to osoba bardzo otwarta, życzliwa, pełna empatii. W jej asyście byłam w stanie odkryć co powoduje ten impas i w niespełna pół roku znalazłam odwagę, by w tej samej pracy zmienić wiele. Nie jestem pewna jak to się dokładnie dzieje w coachingu, ale wskutek rozmowy i pytań, nagle po prostu pojawiają się nowe możliwości i coś co było do tej pory ślepą ulicą, staje się drogą z całkiem niezłym krajobrazem.

Warto pracować z coachem, który posiada odpowiednio potwierdzone kompetencje, ma wiedzę i właściwie z niej korzysta. Jest zaangażowany, skupiony i zainteresowany. W trakcie naszych spotkań, zrozumiałam, że w życiu warto dokonywać zmian, że np. to co mamy w głowie, zmienia znaczenie wypowiedziane na głos, a to, co wydaje się problemem, wcale nim nie jest. Trzeba podjąć próbę i zmieniać – spojrzenie, myślenie, działanie.

Dzięki coachingowi właśnie zmieniło się moje spojrzenie na świat ale przede wszystkim mój stosunek do samej siebie. Moja zmiana nie ograniczyła się wyłącznie do celu, nad którym pracowałyśmy, objęła większy obszar.

Coaching to dobra droga i warto ją przejść zwłaszcza z Kimś tak wyjątkowym jak Dominika.