Dominika – manager

Miałam przyjemność współpracować z Dominiką Poźniak przez ostatnie 1,5 roku i przejść cały proces coachingowy pod Jej profesjonalnym okiem. Potem kilkukrotnie jeszcze korzystałam z pojedynczych sesji. Uważam, że Dominika posiada wszelkie predyspozycje, a przede wszystkim talent do bycia Coachem.

Cenię Ją za wyjątkowe podejście do Klienta, za uważność i pełne skupienie na Kliencie i jego potrzebach. Za wyjątkową wrażliwość a jednocześnie potrzebny -by efektywnie przeprowadzić proces- dystans.

Posiada niezwykłą umiejętność podążania za Klientem.

Celnie stawianymi pytaniami trafiała w samo sedno i w umiejętny sposób prowokowała nie tylko do zastanowienia się nad kwestiami, nad którymi pracowałyśmy ale przede wszystkim do DZIAŁANIA I ICH ROZWIĄZANIA. Pełen profesjonalizm.

Coaching, który przeprowadziła Dominika był niezwykle wartościowym doświadczeniem, zainspirował mnie do wielu pozytywnych zmian i zdecydowanie dodał skrzydeł 🙂

Dziękuję Domi, że towarzyszyłaś mi w drodze do wyznaczonych celów i że z Twoim wsparciem udało mi się po nie sięgnąć. Z czystym sumieniem polecam Każdemu 🙂