Zadzwoń: 737 477 743

Dominika Poźniak

 • Tytuł zawodowy:
  Professional Certified Coach
 •            

                  Lubię pracować i tak było zawsze. W pracy spędzam codziennie wiele godzin i wiem nie tylko jak ją wykonywać z prawdziwą pasją i zaangażowaniem, ale też jak na bieżąco rozwiązywać swoje zawodowe problemy, wykorzystywać swoje mocne strony, podnosić swoje kompetencje i podejmować wyzwania. Nie zawsze tak było i można się tego nauczyć. Jeżeli chcesz nauczę też Ciebie!

Jestem pasjonatką komunikacji międzyludzkiej i zmiany, a coaching to metoda, która pozwala asystować drugiemu człowiekowi podczas dokonywania zmian sprawnie, w zgodzie z nim samym i ze wspaniałymi rezultatami. Wierzę w ludzi, w ich potencjał rozwoju, w ich możliwości i z radością uczestniczę w tym, jak oni sami zaczynają to dostrzegać i wykorzystywać. 

Bycie coachem to dla mnie satysfakcja i inspiracja do ciągłego rozwoju, ale również świadomy, dojrzały wybór, dokonany do wielu latach pracy zawodowej. Jestem coachem PCC akredytowanym przy Intenational Coaching Federation. Praktykę prowadzę od 2016 roku. W trosce o jakość mojego wsparcia, stale pogłębiam swoje umiejętności i dbam o własny rozwój osobisty. 

Jestem szczęśliwa, ciekawa ludzi i zwyczajnie ich lubię :) To co mogę dać to podejście holistyczne i pełne zaangażowanie w to co robię.